Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu’nın kadın üyelerine özel fırsatlardan yararlanmak için lütfen TC Kimlik numaranız ile başvurunuzu gerçekleştiriniz.

Doğrulama ve Başvuru

Başvur

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Girişimci Kadınların Dijital Dönüşümü

Dengeli ve Sürdürülebilir Ekonomik Büyüme

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Hepsiburada Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı, girişimci kadınların işlerini e-ticarete taşıyarak ekonomik faaliyetlere katılımını artırıyor.

Tüm girişimci kadınların e-ticarette güçlenmelerinin, işini e-ticaretle büyütmek isteyenlere fırsat eşitliğinin sağlanması ve dijital dönüşümlerinin desteklenmesi için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde başlattığı işbirliği ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu’nun kadın üyelerine sunduğu faydalarla destek sağlıyor.

Başlatılan işbirliği, e-ticaret ivmesi ile zorlu pandemi döneminin etkilerinin hızla ortadan kaldırılmasına da destek vermeyi amaçlıyor.

Hepsiburada’nın 2017 yılında, kadınların ekonomiye katılımını desteklemek ve sürdürülebilir bir ekonomik büyümeye katkı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü Programı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile imza attığı işbirliği kapsamında bir adım daha ileri taşınıyor.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Kadın Girişimciler Kurulu ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genç Girişimciler Kurulu’nun kadın üyeleri, 8 bini aşan üyesi ile Dünyanın en geniş girişimci ağlarından biri olarak, projenin avantajlarından faydalanabilecektir.


İşbirliği HedefleriDijital Dönüşüm

81 İlde TOBB Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu'nun kadın üyelerinin dijitalleşmesi: Yerelden ulusala e-ticaret desteği
Kadın Girişimcilere ve Kadın Kooperatiflerine özel imkanlar
TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu'nun kadın üyeleri ve kadın kooperatiflerine teknoloji ve pazarlama gücünün seferber edilmesi
Eğitim Fırsatları


TOBB işbirliğinde özel çevrim içi e-ticaret eğitimleri ile gelişimin desteklenmesi

TOBB Genç ve Girişimci Kadın Kurulu Üyelerine Sağlanan Avantajlar

  • 50 Bin TL ciroya kadar üretime dayalı kategorilerde şahıs, limited, anonim şirketler ve kadın kooperatiflerine %75 komisyon indirimii
  • Şahıs şirketlerine lansmana özel 1 ay ücretsiz kargo
  • Stok ve fiyat entegrasyonu için Hepsiburada’nın önerdiği entegratör firma ile çalışacak limited ve anonim şirketler için lansmana özel ilk yıl masraflarının yarısının ödenmesine destek
  • Şahıs, limited ve anonim şirketlere 200 adet ücretsiz fotoğraf çekimi desteği
  • Şahıs, limited ve anonim şirketlere 15 Bin TL’ye kadar reklam ve pazarlama destekleri
  • Kadın kooperatiflerine 500 adet ücretsiz fotoğraf çekimi desteği
  • Kadın Kooperatiflerine 30 Bin TL ye varan reklam ve pazarlama desteği
  • Şahıs, limited ve anonim şirketlere ve kadın kooperatiflerine lansmana özel 14 Gün vade imkanı
  • İşbirliğine özel çevrim içi e-ticaret eğitimleri
  • Hepsi Akademi ile haftada dört gün Hepsiburada panel eğitimi desteği